NovinkyZahraniční

Ex-bubeník Perkele a jeho City Saints vypouští ukázky z nového alba

Téměř dvacet let bubnoval Magnus Jonsson se švédskou  Oi! legendou Perkele, až v lednu 2013 kapelu definitivně opustil proto, aby se věnoval City Saints, tedy projektu, který tehdy fungoval sotva půl roku. Dnes už City Saints dávají ochutnat ze své druhé dlouhohrající desky, která je nazvaná Blue Collar Sons a u německého vydavatelství Spirit Of The Streets vyjde začátkem léta.

12 songů, které na novém počinu najdete, se honosí škatulkou rock’n’Oi!, jak už ostatně kapela deklarovala na předchozích nahrávkách. Trocha Sham 69, trocha Rose Tattoo.

Sedmipalcovou předzvěst chystaného alba najdete u Spirit Of The Streets Records už 2. května. Na tento den si City Saints připravili vinylové EP nazvané The Lost Boys, které v několika barevných variacích nabídne dvě exkluzivní písně a jednu ukázku z desky Blue Collar Sons. A jak bude druhá řadová deska göteborských skinheadů znít, zjistíte v teaseru:

[youtube id=“GHrAxiEkCvA“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button