Pozvánky

Emoční nálož z Čech i zahraničí. Mighty Sounds odhaluje další jména pro příští ročník

Seznam jmen, které se příští léto představí na táborském letišti v rámci dalšího ročníku oblíbených Mighty Sounds, se nafukuje jako mýdlová bublina. Želízka, která nyní pořadatelé přiložili do stále žhavější výhně, jsou: Being As An Ocean, Redzed, Belvedere, John Wolfhooker, Swain a The O’Reillys and the Paddyhats.

Being as An Ocean jsou pro pořadatele volbou, která se už v minulosti osvědčila. A tak tuhle kanadskou post hardcore partičku na Mighty uslyšíme znovu. Kromě starších, osvědčených a emocemi nabitých pecek se dočkáme i představení aktuální desky. S tou kapela sice do Evropy míří už letos na podzim, Českou republiku ale ne svých toulkách vynechává. Album Proxy: An A.N.I.M.O. tak na Mighty Sounds české publikum nejspíš uslyší naživo poprvé.

Co by to bylo za Mighty bez dávky irish folk punku. I proto přijedou v létě do ČR The O’Reillys and The Paddyhats, kteří ho mají v zásobě vrchovatě. Partička sedmi muzikantů, kteří to bez ostychu a naplno rozbalí všude, kde dostanou příležitost. A tu, kterou jim dávají Mighty, určitě čapnou za vlasy.

[youtube id=“M4xthwD8720″ width=“620″ height=“360″]

Třicet let na hudební scéně příští rok oslaví kanadští milovníci melodií Belvedere. Součástí dárku bude i set na Mighty 2020. Vokály, které se posluchačů dotknou, vynalézavé riffy a melodie a muzikální upřímnost ve vší parádě, to přivezou Belvedere.

V Austrálii mají Dune Rats či Violent Soho. V Evropě jsme zatím trochu pozadu, díky bohu ale máme alespoň Swain. A na Mighty jich budeme mít vrchovatě. Kluci ze země větrných mlýnů a tulipánů si prošli hudební evolucí složenou z hardcore punku, punku a alternativního indie. Co z toho vytáhnou z klobouku na táborském pódiu? To se v létě uvidí.

Láska ke kapelám jako My Chemical Romance, The Beatles či Bring me the Horizon. To v roce 2013 spojilo dohromady kluky z John Wolfhooker. A z tohohle mixu idolů vzešly povedené rockové pecky, které tahle partička přiveze příští rok na Mighty. Tvořiví John Wolfhooker se neustále posunují, a tak se těšíme, kam je jejich kytary zavedou příští léto.

A žánrová odbočka nakonec. Ještě před rokem brněnská hvězdička, letos stoupající kometa a za rok… kdo ví. To je Redzed, raper s texty a muzikou temnou natolik, že by se za ně nestyděl nejeden metalový přívrženec. Koncerty tohohle kluka doprovází nejen velká energie, ale taky solidní moshpity. Milovníci ostrých loktů si tak tuhle příležitost nesmí nechat ujít.

16. ročník festivalu Mighty Sounds slibuje už v tuto chvíli mnohé, mezi další potvrzená jména patří Social Distortion, Agnostic Front, The Rumjacks, Dub Pistols, Wolfbrigade, Acidez, Che Sudaka nebo The Toasters. Na seznamu je toho ale mnohem víc.

Už od srpna je možné zakoupit vstupenky na příští ročník festivalu Mighty Sounds, který proběhne 10.-12. července 2020 na letišti Aeroklubu Tábor. Do prodeje nyní přibyly designové vstupenky.

Kromě klasických třídenních vstupenek v on-line předprodeji byl na začátku října spuštěn předprodej voucherů do kempů a na parkoviště. Nejnověji pak lze pořídit nejhezčí, designové hardtickety ve vybraných kamenných prodejnách po celé republice, za nejnižší možnou cenu (aktuálně 1550 Kč). Seznam obchodů, stejně jako veškeré informace o cenách a rozrůstajícím se programu, lze nalézt na www.mightysounds.cz.

Související

Back to top button