NovinkyZahraniční

Dvě novinky od Calabrese ukazují, jak bude znít jejich lednová deska

Arizonští Calabrese se po loňské desce Born With a Scorpion‘s Touch vracejí s temnější a rockovější fazónou. Na 13. ledna si naplánovali vydání své šesté řadové desky s názvem Lust For Sacrilege a prohlašují, že se jedná o jejich zatím nejodvážnější a nejtvrdší nahrávku v kariéře. Nyní můžete okusit dvě písničky z chystané desky: klipovou Flesh And Blood a titulní Lust For Sacrilege.

Začátkem roku vyjedou Calabrese na tour po boku našich oblíbenců Biters a poprvé vyrazí i mimo americký kontinent. Deset britských zastávek dává naději, že by se konečně mohla dočkat návštěvy i pevninská Evropa.

[youtube id=“TcC10LgtN74″ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“–49mm9LlZg“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button