Cz/SkNovinky

Dvanáct let ticha končí. Domácí Gospel of The Future vydávají LP

Po dvanácti letech ticha se ze sídla kultem obestřených Gospel of The Future znovu kouří. I přes dlouhé období klidu patří GOTF stále k nejznělejším jménům domácího sludge metalového katalogu. Nyní kapela chystá LP s názvem Blowtorch Mankind. To vyjde už 18. února u Kabinet Records. V Kabinetu Múz Gospel of The Future své nové dítko také pokřtí, a to 29. 4.

Ani dlouhé odmlka v katalogu vydaných desek nebyla pro Gospel of The Future důvodem uhnout z kurzu, který stále ukazuje přímo do hutné mlhy pomalých hypnotických rytmů a sludge metalového opojení. Chystané LP představí na bezmála čtyřiceti minutách čtveřici skladeb vyprávějících příběh sektářského světa v područí fanatického tyrana, který tento svět vede do záhuby.

Mix a master očekávané novinky má na starosti Amák z Golden Hives, vinyl vyjde digitálně a také na třech stech čirých vinylech, ukrytých pod podmanivým coverem z pera ilustrátora Maralda van Haasterena.

Gospel of The Future aktivně působili v letech 2004 až 2010. V roce 2019 se ještě stále mokvající rána znovu otevřela, a černé bláto se znovu vyvalilo na pódia. A nyní, o necelé tři roky později přichází Blowtorch Mankind. Z desky je zatím k poslechu jedna skladba – The Ant Hill Kids, kterou najdete na kapelním bandcampu.

Související

Back to top button