Cz/SkNovinky

Domácím Dilemma in Cinema (ex-Totální Nasazení) vychází DVD

Kapela Dilemma in Cinema, parta kámošů ze Slanýho a Rakovníka, právě vydala vlastním nákladem nové DVD nazvané Live in Šantán točené v rámci večírku pro nedočkavé na festivalu Rock na Valníku – obsahuje 15 songů včetně zvukovky. O zvuk se postaral Zdeněk Šikýř a spol., studio Hostivař a o kamery Jan Hrubeš a spol.

Pavel Pešata alias P.P.Cvok – kytarista, zpěvák a autor hudby, spolupořadatel festivalu Rock na Valníku přišel s tímto nápadem a oslovil staré známé, kteří s ním již dříve spolupracovali například na DVD kapely Totální Nasazení, ze které před rokem odešel, aby podle svých slov nebrzdil frontmana kapely Sváťu, nenarušoval jeho plány a měl víc času na rodinu, nám v rychlosti popsal, jak to probíhalo:

„Bylo úžasný pozorovat všechny zúčastněné, s jakým nadšením to udělali. Peníze jsme řešili až na posledním místě, myšleno tak, že to udělali za hubičku a chtěli nám prostě pomoct. Šlo jen o to zdokumentovat a ukázat punkovýmu světu, jakou muziku teď děláme. Nejsme žádná filharmonie a jeden druhýmu se prostě občas musíme přizpůsobit a pomoct. Výsledek je tady, to je náš styl. Děkujeme všem fanouškům a kapelám za dosavadní podporu a zájem. Každý den se nám ozývaj nový lidi, co teprve Dilemma in Cinema objevují, je to zajímavý, skvělý a vážíme si toho. Mějte se fajnově a občas se stavte na koncertě, kam DVD dovezeme. Letos například ještě 19. prosince Praha Modrá Vopice společně s SPS a SNAD nebo 26. prosince Most Voko společně s Malomocnost Prázdnoty a Xavier Baumaxa trio.“

[youtube id=“Bw4VXLZ3ZE8″ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button