Cz/SkNovinky

Domácí garážová banda The Junk Food představuje singl z nového EP

Po necelých dvou letech fungování přichází pražsko-mělnická kapela The Junk Food se svou druhou nahrávkou, která opět spatří světlo světa ve vinylové podobě.

Nese název Rather Go a obsahuje 4 písničky. Natáčení probíhalo během února u Honzy Bláhy v pražském Total Record studiu a producentsky kapele vypomáhal i Brian W. Evans (Moonshine Howlers, Just Wär). Vydavatelem EP se stal  label No Front Teeth Records, jehož šéfem je Marco (The Gaggers, Miscalculations), který se zároveň chopil i kompletního grafického ztvárnění obalu. Kromě ‚‚standardního‘‘ obalu se nahrávka dá pořídit i v limitované edici ‚‚pizza krabice‘‘ v nákladu 30 ks.

Oficiální vydání je naplánováno na 17. srpna, ale poprvé k dostání bude vinyl už 3. 8. při vystoupení The Junk Food v anglickém Blackpoolu na festivalu Rebellion. Pusťte si song So High, So Deep jako ochutnávku.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button