NovinkyZahraniční

Dlouholetý basák a dcera Alice Coopera vydávají album jako špinavci Beasto Blanco

Tři roky po debutové desce Live Fast Die Loud vydávají Beasto Blanco novou nahrávku. Ústřední postavou Beasto Blanco je Chuck Garric, letitý baskytarista Alice Coopera, který hrál i s Cheap Trick, LA Guns, The Boxmasters, sólovém projektu bubeníka Kiss Erica Singera nebo vlastní kapele The Drüts. Vokály ale občas obstarává dcera Alice Coopera Calico, která je součástí tátova rock’n’rolového cirkusu už od svých devatenácti let.

Nová eponymní deska Beasto Blanco vyjde pod Rat Pak Records 25. listopadu a obsahovat bude dvanáct songů. Poslechnout si zatím můžete dva: Grind a cover Feed My Frankenstein.

[youtube id=“HirAZpji-S4″ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“XMLRw8OaUmE“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button