EPRecenze

Desperate Fix – Death Kick Life’s Ass

Starý psy novým kouskům nenaučíš, nebo přesněji, naučíš, ale dřív nebo později se vrátí zpět k tomu, co formovalo jejich životy v pubertě. Tak by se dala charakterizovat krátká a divoká nahrávka kapely či spíše projektu Desperate Fix, kde najdete členy takových kultovních záležitostí jako Brainbombs či Totalitar. Název desky je jednou z nejfatálnějších pravd života všech živých bytostí a již to je plus bodem této desky.

Despetare Fix totiž v pár minutách atakují posluchače klasickou smrští hardcore punku, který jako by utekl dírou v čase z nějaké evropské garáže roku 1986. Najdete tu jednoduché kytarové nápady v rychlých tempech, s naštvaným projevem. Tvůrčí inspirace najdete na amerických DIY sedmipalcích, dnes již dávno zařazených do kategorie super rarita, stejně jako v divokém evropském hardcore. Desperate Fix tak trochu zní jako mix raných Totalitar a BGK, což je vlastně sakra hodně dobrý mix. Pánové se s tím nepářou a nahrávka se žene kupředu, tak jako tomu bývalo za časů, kdy bylo tohle pojetí punku ještě mladé.

Nenápadná deska, která si zaslouží nespornou pozornost, zvláště pokud patříte k fanouškům klasického evropského hardcore punku.

[youtube id=“wPeIRul_-iw“ width=“620″ height=“360″]

Info

Label: Mangel Wax
Rok vydání: 2016

Tracklist

  1. Waste
  2. I Score Zero
  3. Not Today
  4. Give Up
  5. Solitary
  6. Above The Below

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button