NovinkyZahraniční

Denverští Reno Divorce brázdí Evropou s novým EP, ČR na seznamu nechybí

U německého labelu Wolverine Records vyšlo šestipísňové EP denverským punkrock’n’rollerům Reno Divorce, kteří jsou momentálně na evropském turné. Nahrávka, která obsahuje pětici nových písní a cover Need To Know od Toma Pettyho, nese název Ship Of Fools a kvůli častým změnám v sestavě Reno Divorce vznikala šest let. K titulní písni čerstvě vznikl videoklip.

Reno Divorce se v rámci aktuálního tour i čtyřikrát zastaví v České republice. 25.8. zahrají v českobudějovické Fabrice, 29.8. v brněnském Elevenu, o den později v ostravském Plan B Hardcore Café a nakonec 30.8. v pražském Bubnu.

[youtube id=“9029We9342Y“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button