Pozvánky

Cult of Luna posunují vizualizací koncertů hudbu ještě o úroveň výš

Pokud vás mrzí, že se turné Amenra vyhnulo Praze, tak vaše mrzení rozhodně nemusí trvat dlouho. 7. 12. do Prahy, konkrétně do Paláce Akropolis, zavítají švédští klasici temnohudby – Cult of Luna.

Letos vydali na Metal Blade records perfektní desku A Down to Fear. Je na ní skvěle skloubený mix temných, pomalých pasáží a ostřejších, stoner rockem a metalem načichlých partů. Celkově to působí, jako kdyby se Mastodon a Amenra rozhodli, že spolu budou mít dítě a za kmotra jim šli Neurosis. Tohle ale nemá být recenze na desku, nýbrž pozvánka na koncert.

Každopádně Cult of Luna jsou dost zásadní kapela téhle scény. Pokud jste s nimi ještě nepřišli do kontaktu a máte rádi výše zmíněné kapely, tak byste rozhodně neměli 7. 12. v Akropoli chybět. Těšit se můžete na do posledního detailu promyšlenou konceptuální show, díky níž to bude parádní zážitek, na který dlouho nezapomenete. Soudě podle videa z posledního koncertu jejich skandinávské tour to bude pěknej mazec.

[youtube id=“bpLCT8BlxI0″ width=“620″ height=“360″]

Za pozornost stojí i předkapely, za mě rozhodně přijďte včas i na belgické Brutus. Viděl jsme je letos na jaře na Groezrocku a bylo to dost dobrý.

Za mě rozhodně akce, co stojí za pozornost!


CULT OF LUNA, BRUTUS, A.A. WILLIAMS
7. 12. 2019 – Praha, Akropolis
předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/284
fb event: https://www.facebook.com/events/339373653679749/

Související

Back to top button