Co má v přehrávači...?

Co mají v přehrávači Arrogant Twins?

Inspirace z přehrávačů obrovského množství muzikantů, kamarádů a spřízněných duší prostě neomrzí. Neúnavně pro vás zjišťujeme, kdo co poslouchá, čeho nemá nikdy dost a jaké jsou pro něho/ni milníky, ať ve světové nebo tuzemské hudbě. Tentokrát nám odpovídali členové místní senzace posledních let, Binman a Ben z kapely Arrogant Twins. Nutno dodat zásadní informaci – pokud vám špinavý rock’n’roll v podání tohoto vražedného zločineckého dua chybí, neměli byste propásnout jejich koncert v rámci sobotní části benefičního streamu pro strahovskou Sedmičku!

BINMAN

Melvins – Working with God

Nová čtyřiadvacátá deska od Melvins… Co víc k tomu dodat. Mně vždycky přišli na rozdíl od těch všech sabbaťáckech kapel mnohem víc nad věcí. Bez týhle kapely by neexistoval styl všech těch vlasatejch, fousatejch pokérovaných chlápků, který se pomalu klátěj do pořád stejnýho rytmu. Nechápu, jak je to může pořád bavit, ale občas je to fajn.

Hippie Chippies – Easy Breezy

Mělník vrací úder! Mimochodem nejlepší deska, která za poslední dobu v našich končinách vznikla. Teda kromě Twins… Chytlavý melodie, parádní texty o zmaru a zbytečnosti a hlavně žádný sraní se s tim. Skvělá kulisa k pití bourbonu a sledování praskajícího dřeva v krbu.

The Sangomas – Nowhere Ain’t Too Far From Here

O týhle kapele z Montrealu jsem se dozvěděl díky Kids and Heroes, za což vám hodně děkuju. Od tý doby ji pravidelně sleduju. Teď maj novou desku. Je to klasickej sedmdesátkovej garage punk, akorát, že je dobrej, poněvadž je sleazy tak akorát. Všudypřítomná kytarová onanie v nejlepší michiganský tradici. Hitovka Wild City by klidně mohla bejt na jakýkoliv desce Radio Birdman.

The Gun Club – Fire of Love

Podle mýho skromnýho názoru hodně nedoceněná kapela, která měla tu smůlu, že existovala převážně v pro hudbu nejdebilnějším období a to v osmdesátkách. A tohle je jejich první deska. Je to hodně osobitá muzika na pomezí punku, country, psychobilly, blues… a navíc maj parádní texty. Hned první věc Sex Beat by mohla bejt hymna hedonistickýho manifestu, kdyby něco takovýho existovalo… haha. Pro lidi, co se rádi pohybujou mimo škatulky a po nevyšlapenejch cestách, vřele doporučuju.

Division of Laura Lee – Apartment

Vzpomínka na moje (post)-hardcorový období… (smích) Tahle švédská kapela vydala novou desku po sedmi letech. Vždycky mi přišli dobrý kvůli hodně zajímavejm melodiím a takovýmu tomu dischordovskýmu odéru. Což je případ i tohodle alba. Jo a ve videu k titulní věci vypadá jejich basák úplně jako Jára Spring!!!

BENJAMIN

NOFX – Single Album

Nové album NOFX je úžasné. Je to docela temné album, ale pro tuto dobu je vhodné. Texty jsou tak chytré a smutné. Fat Mike je génius, ale potřebuje obejmout.

Foo Fighters – Medicine at Midnight

Foo Fighters jsem vždycky miloval, takže to není až takové překvapení. Tohle album je úplně jiné a tak trochu experimentální. Není to jejich nejlepší, ale nikdo nevydává nic dobrého, takže v tuto chvíli je to lepší než nic.

The Living End – Roll On

The Living End jsou nejlepší kapelou z Austrálie a jsou velmi podceňovaní. Není to nové album, ale kdykoliv nevím, co si pustit, začnu s touto deskou.

The Beatles – Sgt. Pepper‘s Lonely Hearts Club Band

Jsou to Beatles. Nic dalšího není potřeba dodávat. Pokud se ti nelíbí Beatles, jsi kunda.

Britney Spears – The best of Britney Spears

Arogantní dvojčata milují Britney. Je to naše královna. Svět s ní zacházel tak špatně a my při ní vždy budeme stát.

Tony Youngfield

Sometimes antisocial, always antifascist. Sailor of rock'n'roll since 2007, journalist since 2013. DJ Tony Looney Drill since 2018. You have no right to know anything more about me.

Související

Back to top button