Co má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Standa z Nondescript?

V dnešním díle přehrávače se podíváme do playlistu Standovi, kytaristovi a zpěvákovi z jihočeských Nondescript. Standa má v současnosti plný ruce práce s přípravou Parkfestu. Nondescript taky chystají svou debutovou desku, ochutnávky z ní si můžete poslechnout na některém z letních koncertů, třeba právě na Parkfestu nebo na Summer Punk Party ve Volyni.

 

Eskimo Callboy – Bury Me in Vegas

Tahle šílená electro metalcore ulítlost je to, co aktuálně poslouchám úplně nejvíc. Znám to už hrozně dlouho, ale moc mě to nebavilo, a když teď vydali s novým zpěvákem song Hypa Hypa, což je divná, trochu úchylná, ale mega chytlavá věc, poslechnul jsem si i jejich první album Bury me in Vegas a to teď drtím nejčastějc. Hlavně mě to baví kvůli screamům, který maj oba zpěváci fakt dobrý.

[youtube id=“SR3vwlDVW5E“ width=“620″ height=“360″]

Amelie Siba – Dye My Hair

Můj největší objev roku 2020. Krásná holka z Prahy, tvořící nádhernou a křehkou hudbu, která se člověku zažere pod kůži. Amelie nádherně zpívá a její texty, se kterýma se docela ztotožňuju, mě úplně dostaly.

[youtube id=“oxFSMgZYoHA“ width=“620″ height=“360″]

Gnarwolves – The Chronicles of Gnarnia

Skejty a pivka. Kdo by tuhle věc nemiloval. Gnarwolves točím fakt průběžně dokola celej rok. A je to úplně nejlepší. Špinavej garážovej punk. Co víc chtít.

[youtube id=“opTLe4U58x8″ width=“620″ height=“360″]

Fiddlehead – Springtime and Blind

K Fiddlehead jsem přišel přes jejich kytaristu Alexe Heneryho, kterýho jsem znal z Basement. A je to naprosto skvělá alternativa. Občas mě to až zaráží, jak moc je to dobrý. Trochu z toho cítím Fugazi. A to mám rád.

[youtube id=“AJT7SgO1Jl8″ width=“620″ height=“360″]

One Step Closer – From Me to You

One step closer – One Step Closer, cože, nějakej cover na Linkiny? Ne. Mladá americká kapela, která má fakt koule. Má to hodně takovej have heartovskej nádech, což je super. Občas mi přijde, že ten hardcore už je trochu omletej dokola, ale tahle kapela mě přesvědčila o opaku.

[youtube id=“cQaRZZN7hHI“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button