Co má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Pode z The Rocket Dogz?

První díl našeho přehrávače vyšel před sedmi lety a ani v roce 2019 s ním nehodláme přestat. Tentokrát nahlídneme do playlistu Ondry Podeho Podešvy, bubeníka pražské psychobilly party The Rocket Dogz. Ta se už teď chystá na sobotní mejdan s The Crimson Ghosts a Michalem Gravesem ve smíchovském Futuru. Buďte u toho!

 

Comeback Kid (celkově)

Po 10 letech ortodoxního fandění hard coru je CBK jedna z mála kapel, kterou stále poslouchám a jdu na každý koncert. Husí kůže z každé písničky, osobně skvělí týpci, nikdy nezklamou. Charakteristická muzika, kterou si nejde splést.

[youtube id=“xENaoWUuyp4″ width=“620″ height=“360″]

Backyard Babies – Bombed (Out of My Mind)

Od metalu v pubertě přes HC až k ryzímu straight forward rock n‘ rollu mě přivedli asi The Bones, ale poslední dva roky není den, kdy bych si nepustil Babies. Nic jiného teď neposlouchám. Pořád dokola do zbláznění. „I don’t care if I’m a fool for you.“

[youtube id=“OJpgfW7oVyk“ width=“620″ height=“360″]

Chuck Ragan – Boat

Další zásadní změna v mém vkusu za poslední roky. Něco, čemu bych před 10 lety nevěnoval ani 15 vteřin. Teď se toho nemůžu nabažit. Buřt na oheň, kytara a pořádný chraplák. Dokonce je nejlepší živák Grist Mill live. V jednoduchosti je síla a tolik duše do jednoduchých songů umí už dát jen Eddie Vedder.

[youtube id=“gN5Pab1YXcA“ width=“620″ height=“360″]

Hardcastle and McCormick – tv theme

TV znělky jsou moje velká úchylka a tohle je navíc naprosto perfektní rocková vypalovačka. Není noci, kdy bychom to cestou z koncertu nedrtili v autě na plné kule při napodobování zvuku McCormickova ferrari-poršáka. Vrrrrrrn.

[youtube id=“_oHpWw7L3d4″ width=“620″ height=“360″]

Steel Panther – Death To All But Metal

Každý rok si na Brutal Assaultu připomenu, že ve mně ten metal pořád ještě je. Ne že bych měl nějakou desku Pantherů, ale tenhle song je naprostá dokonalost. „NO, NOT BUTTMETAL, it’s death to all BUT metal! The chick’s retarded, dude.“

[youtube id=“yfB7vF7nCdA“ width=“620″ height=“360″]
Foto: Vojta Florian

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button