Co má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Mike Gallo z Agnostic Front?

Je tu pro vás další díl rubriky, ve které prohledáváme osobní přehrávače nejen hudebníků, ale i naší redakce. Přinášíme vám vždy komentovaný výběr toho nejlepšího, co jsme tam našli. Dneska víme, co momentálně poslouchá Mike Gallo, baskytarista kmotrů N.Y.H.C. Agnostic Front.

MadballHardcore Lives

Nová nahrávka od dalších králů NYHC, která je jako vždy opravdu skvělá. Líbí se mi, že sem-tam trochu vybočili z jejich škatulky a jemně zaexperimentovali, ale stále zůstali věrní svému zvuku. V tuto chvíli je to u mě top album…

Sheer TerrorStanding Up For Falling Down

Tahle banda nevydala žádnou desku snad více jak deset let, avšak tímto novým albem dokázali, že jsou stále na vrcholu. Míchají perfektní směs songů obohacené více styly, které je provázejí celou jejich kariérou. Stále nám ještě dokazují, že mají v sobě dost nenávisti! Povinnost pro všechny hardcore fans!

DeathFor The World To See

Budu se snažit, abych tohle album popsal co nejstručněji. Ne, tohle není death metalová kapela říkající si Death. Tohle je kapela z počátků 70. let založená třemi černošskými kluky z Detroit Rock City! Hráli punk rock ještě před tím, než se tomu začalo punk rock říkat. Objevil jsem je teprve před pár lety a nemůžu uvěřit, že byli tak přehlíženi. Pokud máš rád Bad Brains, tak takhle kapela to všechno odstartovala. Nemůžu vyjádřit jak moc to miluju! Opravdu povinnost pro všechny fanoušky hardcore punku.

Dead BoysYoung Loud & Snotty

Podle mě je tohle jeden z nejlepších punk rocků vůbec. Tvrdý, syrový a chytlavý! Žádný pop, ale songy co ti uvíznou zaručeně v hlavě. Sonic Reducer je hymna, která je do teď hraná v klubech nebo v reklamách na auta. Je to jedna z mých nejoblíbenějších kapel vůbec…

Social DistortionWhite Light White Heat White Trash

Od vydání této nahrávky jsem ji snad nikdy nevyhodil z kolekce desek, které poslouchám neustále. Naprostá klasika, od produkce až k songům. Tohle nemůžeš přebít!

Související

Back to top button