Co má v přehrávači...?Magazín

Co má v přehrávači Max z ITCHY?

Dnes se opět podíváme do přehrávače jednoho hudebníka, který nám svůj výběr okomentoval. Tentokrát prozradil, co právě poslouchá, Max Zimmer, bubeník německých ITCHY (dříve Itchy Poopzkid), kteří se u nás pod novým jménem poprvé představí na letošním ročníku Mighty Sounds.

ENGLISH VERSION

Nails – You Will Never Be One of Us

I’ve always had a thing for brutal music. This, at least for me, is one of the most brutal and hateful pieces of music ever recorded. I also love the sound of it – very raw, but still very powerful and heavy as fuck.

Wiley – Godfather

Yep, Rap from the UK, to be more precise Grime. I always liked Hip Hop, and i feel like the UK scene has been really great recently with Skepta and Wiley still going strong and new Artists like Stormzy coming up and becoming huge. I simply like the style of it.

Body Count – Bloodlust

Oh Yeah, Ice-T angry as ever. I’ve been a fan since the good old Copkiller days. I feel like they perfectly Mix their Rap, Metal and Punk influences without beeing cheesy like a lot of other Bands doing that. Ice-T being Ice-T also helps a lot!

Mastodon – Emperor of Sand

Another band i have been following since their debut. Always liked them. This album might not be their heaviest, but the interesting songwriting and even bigger melodies make it a great one.

Every Time I Die – Low Teens

Huge riffs, great drumming, interesting songwriting and a lot of aggression. That’s pretty much all i need to put this one in the player time after time!

Nails – You Will Never Be One of Us

Vždycky mě zajímala brutální muziku. Tohle je, aspoň pro mě, jedno z nejbrutálnějších a nejvíc nenávistných věcí, které kdy byly nahrány. Miluju zvuk toho alba – velmi syrový, ale pořád velmi energický a kurva tvrdý.

Wiley – Godfather

Jo, rap z UK, nebo přesněji grime. Hip Hop jsem měl vždycky rád a mám pocit, že scéna v UK je v poslední době opravdu skvělá. Skepta a Wiley jsou pořád lepší a objevují se noví umělci, jako například Stomzy, ze kterých se stávají velcí interpreti. Zkrátka mám tenhle styl rád.

Body Count – Bloodlust

Jasně, Ice-T naštvaný jako vždy. Jejich fanouškem jsem od doby starého dobrého Cop Killer. Přijde mi, jako kdyby perfektně namixovali jejich rap s metalovými a punkovými vlivy, aniž by při tom zněli lacině, jako spousta ostatních kapel. Hodně tomu pomáhá to, že Ice-T zůstává Ice-T!

Mastodon – Emperor of Sand

Další kapela, kterou sleduji od jejich debutu. Vždycky mě bavili. Tohle album možná není jejich nejtvrdší, ale zajímavé texty a ještě chytlavější melodie z něj dělají skvělou desku.

Every Time I Die – Low Teens

Ohromné rify, skvělé bicí, zajímavé texty a hodně agrese. To je skoro všechno, co si potřebuji dát do svého přehrávače znovu a znovu.

Související

Back to top button