Co má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Marc ze 2nd District?

Každou středu prohledáváme osobní přehrávače jak hudebníků, tak naší redakce. Pokaždé vám přinášíme výběr toho nejlepšího, co jsme tam našli. Dnes jsme nahlédli za hranice a zeptali se, co má momentálně v přehrávači Marc, frontman bezkonkurenčních 2nd District.

 

Manic Street Preachers – Generation Terrorist

Letos je právě dvacáté výročí vydání téhle klasiky a to je na každý pád důvod, proč si ji dát znovu do playlistu, mp3 přehrávače, pod jehlu gramofonu… to je úplně jedno.

Sex Pistols – Never Mind The Bollocks

Tady není potřeba cokoliv vysvětlovat. Jedna z nejdůležitějších nahrávek celé rockové historie.

AC/DC – Back in Black

Ačkoli jsem samozřejmě fanouškem Bona Scotta a starých nahrávek, Brian Johnson udělal na tomhle albu excelentní práci a všechny songy jsou fantastický. Hlavně nejlepší riffy, které bratři Youngově kdy napsali. A slyšel jsem, že je to nejprodávanější hardrockové album všech dob.

Dead Boys – Young, Loud &Snotty

Jednoznačně klasika. A nejen kvůli Sonic Reducer.

Guns’n’Roses – Appetite For Destruction

Nejpodstatnější nahrávka konce osmdesátek. Opravdová inspirace všech členů 2nd District. Tahle deska prostě nakopala všechny ty zženštilý vystajlovaný glam kapely do prdele.

My Chemical Romance – The Black Parade

Mnohem víc než jen zkomercializovaná emo hovadina. Tohle je fakt dobrá kapela a titulní song desky The Black Parade se mě vždy velmi hluboce dotkne.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button