AnketyCo má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Lucas z Liquid Jesus?

Pořád nás to ještě baví! Šmírujeme osobní přehrávače našich oblíbených muzikantů a pak se podělíme o to, co jsme zjistili. Teď už víme, co momentálně nejvíc poslouchá Lucas, baskytarista brněnských glam punkerů Liquid Jesus.

Turbonegro – Apocalypse Dudes

,,Gonna bake a motherfucking pizza tonight!“ Tuhle desku asi není potřeba zvlášť představovat. Třičtvrtěhodinka nasáklá chytlavejma death-punkovejma hymnama, kterou už několik let nemůžu setřást (a samozřejmě ani nechci) z top desítky mých nejposlouchanějších desek vůbec. Deska bez jedinýho špatnýho místa, mix všeho, co je übercool. Pokud je tu náhodou ještě někdo, kdo ji neslyšel, tak urychleně napravit!

[youtube id=“YtCvz6-7D7g“ width=“620″ height=“360″]

The Good, The Bad and The Zugly – Anti World Music

Když už jsme u toho norskýho plebsu, nemůžu sem nevměstnat tuhle skvělou partičku. Co vím, tak v našich končinách bohužel nejsou moc známí. Objevil jsem je teprve koncem loňskýho roku díky doporučení Kelsa z Boy po cestě na koncert Hanka von Hell a od té doby je celkem pravidelně sjíždím. Fošnu Anti World Music mám od nich asi nejradši. Snad se brzo dočkáme jejich koncertu v ČR. Jsem mimochodem dost zvědavej na novou éru Kvelertak, kde teď zpívá Ivar Nikolaisen, frontman GBZ

[youtube id=“-DMwuDuhfr4″ width=“620″ height=“360″]

GosT – Valediction

Čerstvá novinka americké dark synthwave taškařice. Hned při poslechu první skladby jsem se přestal divit společnýmu turné GosT a Mayhem. Už předchozí deska Garruth byla čirý zlo, ale tohle je posun ještě hloubějc do pekla. Tímhle novým výronem se díky dost četným blackmetalovým prvkům distancovali od předchozích počinů, na což jsem si musel chvilku zvykat, ale ve finále se mi to zamlouvá. Hodně specifická věc, která ve mně zanechává zvědavost, kam dál hodlá tahle dvojice zacházet. Doteď mě mrzí, že na letošním Brutal Assaultu odpadla jejich účast a doufám, že to příští rok napraví.

[youtube id=“XlXsbW1b8jg“ width=“620″ height=“360″]

The Atavists – Lo-Fi Life

The Atavists jsou jednou z nejlepších formací, který může česká scéna v současnosti nabídnout. Obě desky sjíždím pořád dokola a nepřestávaj mě bavit. Vypíchnu ale spíš novější Lo-Fi Life, na které se jednoduše nachází víc z mých oblíbených atavistických válů. Laťku maj tihle borcani nasazenou dost vysoko a já jim do budoucna přeju jen to nejlepší. Svoje schopnosti potvrzujou i naživo, takže neváhejte zavítat na koncert.

[youtube id=“HsFFODbc4vQ“ width=“620″ height=“360″]

Eyehategod – Eyehategod

Eyehategod Nejsem zrovna fanoušek sludge, ale na EHG jsem se ze zajímavosti zašel mrknout na Brutalu, přičemž jejich vystoupení mě nadchlo a hodnotím ho jako jedno z nejzdařilejších na letošním ročníku. V posledních dnech se nemůžu nabažit jejich zatím nejnovějšího, eponymního alba. Vazbí mi z něj v trenkách.

[youtube id=“z6u55D4nYwM“ width=“620″ height=“360″]

Foto: Mazaný Lišák

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button