Proč se jmenujeme...?

Co má v přehrávači Fvck_Kvlt alias Denis z The Wilderness?

Pořád ještě nahlížíme do přehrávačů našich oblíbených muzikantů a pořád nás to ještě baví. I proto je tu další díl této rubriky. Teď už víme, co aktuálně nejvíc sjíždí Fvck_Kvlt alias Denis z The Wilderness.

 

Ghostemane – Anti-Icon

Sledujem ho roky a je to jeden z mála interpretov, s ktorým prežívam jeho úspechy tak, akoby boli moje vlastné. Pred niekoľkými dňami vydal nový album, na ktorom viem, že si dal velmi záležat a znamená pre neho vela. Prežívam to spolu s ním, teším sa z toho spolu s ním a ako verný fanda pozorne sledujem, kam sa vyvíja. Tento album je zatial jeden z jeho vrcholov.

[youtube id=“pTN_Axw8TJA“ width=“620″ height=“360″]

Itsoktocry – Blue Citrus

Nedávno som si po dlhej dobe spomenul na toto 4 roky staré, myslím, že debutové EP, ktoré je geniálne už len kvoli tracku „Murder me slowly“. Melódia v ňom mi evokuje dokonca až také tie fugaziovské popevky, všetko zasadené do extrémne temného trapového habitu. Punk jak má byť. Celé toto kratučké EP je mocné a po dlhej dobe ho teraz točím velmi často.

[youtube id=“ShI6axFfqj4″ width=“620″ height=“360″]

Earl Sweatshirt – Some Rap Songs

Jeden z najlepších albumov, aké som v živote počul. Odkedy som si na neho zvykol (netrvalo to dlho), vedel som, že toto si do konca života budem púšťať minimálne aspoň raz do týždňa. Earl je majster slov, atmosféry, nálad a beatov z iného sveta.

[youtube id=“onPuuUD-Z4o“ width=“620″ height=“360″]

Brunner Todesmarsch – Karneval kolapsu a droga kontroly

Miruus (spolu s Inym z Gride) je pre mňa najlepší textár, s akým som sa stretol. Každý release od BT je pre mňa čistá esencia punku a pri textoch len žasnem, jak geniálne dokáže Miruus bodat slovami ostrejšie než bodá nôž. A ten hluk čo robí kapela je pre mňa čistý heroin. Toto ich posledné EP si v poslednej dobe púšťam akosi častejšie, než keď bolo minulý rok ešte čerstvé. Neviem prečo.

SLØN – MØRS (DEMØ 2020)

Komentár: Toto demo bolo vyhrabané len pred pár dňami a releasnuté iba na youtube a Instagrame. Neviem sa ho nabažit. Blato, špina, kanál a totálny zmar. Black Sabath pokúrovaný so stokármi na vlakovej stanici, čo sa ti pokúšajú predať pochybný tovar reznutý omietkou. Je to také predjedlo pred vydaním nového materiálu, pokial viem. Tak sa teším.

[youtube id=“xgpRRe_LGW0″ width=“620″ height=“360″]

 

 

Palo Zavodský

Slovenská spojka . kontakt : pavolzavodsky95@gmail.com

Související

Back to top button