AnketyCo má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Brian z Currents?

Kdy je ten nejlepší čas pro rozšíření vlastních hudebních obzorů? No přece pořád! I proto tu pro vás máme další díl našeho přehrávače. Tentokrát se se svojí oblíbenou muzikou svěřil zpěvák Currents, metalcore kapely z amerického Connecticutu. Právě Currents zanedlouho vyrážejí do Evropy, kde budou hrát v rámci letošních Never Say Die koncertů. Chybět tak nebudou ani v pražském Stormu, kam se Never Say Die přižene v pondělí 12. listopadu.

Thrice – Palms

Thrice nikdy nezklamou. Jejich nová deska je stejně tak chytlavá, jako je temná, ambientní a plná emocí. Dustin zní líp než kdy předtím a celá kapela přišla s několika songy, který patří mezi to nejzajímavější, co jsem tenhle rok slyšel. Je to kapela, která v podstatě nikdy nešlápne vedle, a já se vždycky těším na jejich novou muziku. Nejlepší song z desky je Beyond the Pines.

[youtube id=“cHjmb6-3Cqo“ width=“620″ height=“360″]

Joji – BALLADS

Joji je jeden z mých a Ryanových (kytarista, pozn. red.) nejnovějších objevů. Je to objev, který si v poslední době pouštíme opravdu často. Joji je svěží vítr a jeho tvorba patří mezi nejzajímavější věci na popové scéně. Pokud jste o něm ještě nikdy neslyšeli, doporučuji song Slow Dancing in the Dark, je to perfektní intro do tvorby tohoto umělce a v podstatě i jedna z jeho nejlepších písní.

[youtube id=“K3Qzzggn–s“ width=“620″ height=“360″]

Casey – Where I Go When I am Sleeping

Strašně moc se těšíme na to, až budeme na tour s Casey – patří mezi moje nejoblíbenější současné kapely. Můžou za to jak jejich až brutálně realistické texty, tak i krásné kytary. Celé to formuje perfektní celek s propracovaným instrumentálem, celistvou estetikou a poselstvím pro posluchače. Casey jsou důkazem toho, že kapela může dělat hudbu, která je intimní a hrát ji se srdcem na dlani. Oblíbený song – Flowers by the Bed.

[youtube id=“jGcPv6enaPM“ width=“620″ height=“360″]

Thornhill – Butterfly

Extrémně zajímavá a stejně extrémně unikátní mladá kapela z Austrálie, to jsou Thornhill. Přestože Butterfly je jenom EP, má v sobě mnohem víc síly než některé dlouhohrající desky. Thornhill představují tolik různých emocí, každá nálada jako by měla svůj vlastní song. Jestli máte rádi tvrdší muziku v režii kapel jako Northlane, Polaris nebo Void of Vision, měli byste určitě zkouknout i Thornill. Obzvlášť doporučuju songy My Design a Reptile.

[youtube id=“vnLwWxfrWJo“ width=“620″ height=“360″]

Trash Boat – Crown Shyness

Trash Boat jsou perfektní pop-punk z Anglie. Jsem velkej fanoušek jejich první desky, a tak jsem se od začátku fakt těšil, když oznámili, že vydají i druhou dlouhohrající placku, navíc s Andrewm Wadem. Myslím, že si to dohromady celé skvěle sedlo. Trash boat tak stvořili ty nejlepší songy, co doposud vydali. Určitě si prokažte tu laskavost, že si je poslechnete. A začněte se songem Controlled Burn.

[youtube id=“RJOaLix7juM“ width=“620″ height=“360″]
Foto: Denise Pedicillo

Související

Back to top button