NovinkyZahraniční

Cesta do nejtajnějších zákoutí hudby s hutným EP Crippled Black Phoenix

Britští Crippled Black Phoenix právě ve studiu nahrávají nové album, čekání na něj ale zkrátí vinylovou edicí loňského EP.

Crippled Black Phoenix jsou nejnovějším počinem multiinstrumentalisty Justina Greavese, který byl bubeníkem Electric Wizzard, Iron Monkey nebo The Varukers. Snaží se v něm fúzovat stoner rock, folk, psychedelické retro, synthwave, doom metal a vše, co je cestou protne, což dělá z poslechu Crippled Black Phoenix nepředvídatelnou záležitost.

V roce 2016 vydali senzační desku Bronze a v říjnu loňského roku digitalní EP Horrific Honorifics. To dostane 9. března i vinylovou podobu díky vydavatelství Season Of Mist. Do konce roku pak vyjde u stejného labelu i slibovaná nová řadovka.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button