Pozvánky

Brutal Assault už zná první i druhou dávku kapel

Někteří se ještě nestihli vzpamatovat z kocovinky, kterou pořád dospávají z 24. Brutal Asaultu, a už je důvod připravovat se na další. Obscure Promotion během října pustila do světa dvě várky kapel. Nutno prstem ve vzduchu zahrozit, že některá jména nám udělala radost.

 

ATARI TEENAGE RIOT – Pro některé trendy digi hc kapela, která už má svoje za sebou. Pro jiné naprostá šleha, která maká pořád stejně. My se na tuhle šílenou jízdu těšíme a ani ne protože bychom ji na téhle akci nečekali, spíš potřebovali. Přeci jenom víc než půl týdne v josefovské pevnosti, už potřebuje slušnou dávku jakékoliv neinvazivní energie.

BEYOND CREATION – Progresivní metal z Kanady? Proč né. Intenzivní a promakaná kanonáda rifů a rytmů, v naprosto synchronní dramaturgii i muzikantské invence a schopnosti.

FRONTIERER – Raketa math post hc sypaček. The Dillinger Escape Plane jsou mrtví, ať žijí Frontierer. Nekompromisní řezačky beatů a rifů na hranici vnímání. Rozhodně chceme vidět.

HAVOK  – K vrcholům thrash metalu patří tihle američtí vousovlasáči v koženkách. V jejichž tvorbě dostává prostor nejen old school, ale i moderna a thrash progres.

KVELERTAK – Už dávno to není jen nějaká zajímavá skandinávská partička které jede napříč žánry jako je black metal, hardcore, punk i heavy. kapela má status stále se rozpínající nadrockové hvězdy. Nenech si utéct.

MANES  – Lahůdka pro hudební fajnšmekry, kteří si potrpí na hudbu nemající hranice. Čerpají ze své avantgardně metalové minulosti, později se ale, tak jako třeba Ulver, přeorientovali na elektronickou hudbu. Loni ze zdravotních důvodů Noři s jejich jedinečnou vizí obsahující rockové, elektronické i metalové polohy odpadli, v srpnu 2020 si vystoupení vynahradí.

WORMROT – Tlak, rychlá tempa a krátké ostré skladby až ze Singapuru do vás nasype jedna z nejoceňovanějších grindcore kapel . Kdo je viděl, ví své, kdo neviděl, jeho chyba.

Tak co? Jak se vám náš výběr líbí? Máte ve stávajícím line-upu své favority, nebo stále čekáte?

Foto: Radek Holeš

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button