Cz/SkNovinky

Bruno Ferrari, alter ego zpěváka Vanessy, se vrací s novou deskou

Po pěti letech se na hudební scénu vrací „man fatal“ českého hudebního průmyslu, legendární alter ego kontroverzního Samira Hausera (Vanessa, Mortal Cabinet) – samotný Bruno Ferrari! Samotný, ale ne sám. Bruno Ferrari se vrací rovnou s novou 12trackovou deskou, kterou připravil a natočil společně s nečekanými hosty, jako je například Bohumil Kulínský, který pro Bruna aranžoval mužský sbor.

Většina písní má české texty. Hudbu tentokrát pro Bruna dělá skladatel Sirgull. Desku produkuje Moimir Papalescu s Johnem Fryerem (oba už společně spolupracovali na desce Vanessy „Antidotum“). John Fryer má na svém kontě například desky Depeche Mode nebo Nine Inch Nails.

Zároveň s natočením alba, jehož křest se plánuje na 11. listopadu do pražského Rock Café, spouští Bruno Ferrari crowdfundingovou kampaň. Ta má podpořit jeho vydání a natočení klipu. Odměny pro dárce budou samozřejmě stejně tak originální jako jeho tvorba a slibují zajímavé zážitky, jako například možnost povečeřet přímo z břicha Bruna Ferrariho.

Související

Back to top button