NovinkyZahraniční

Brooklynští Worriers streamují svůj debut produkovaný zpěvačkou Against Me!

Není náhoda, že si Laura Jane Grace z Against Me! oblíbila brooklynské Worriers. V textech se vyjadřují k genderové nerovnosti, homofobii, korupci a dalším sociálně-politickým tématům, v hudbě je zase znát folk-popová stopa, kterou měli Against Me! ve svých počátcích. Jako kdyby Cranberries o dost víc pili a byli o dost míň irští. Debut nazvaný Imaginary Life je teď celý k poslechu přes NPR Music, takže se nebojte kliknout na přehrávač pod článkem. Album vychází 7. srpna u Don Giovanni Records.

Připomínáme, že v sestavě Worriers naleznete za bicími Mikey Erga ze Star Fucking Hipsters, Pale Angels nebo The Soviettes.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button