Cz/SkNovinky

Brněnský Brit Craggy Collyde vydává nový sedmipalec

Craggy Collyde už dávno není jen samotář s akustikou – nové EP nahrál s celou kapelou v zádech.

Angličan Craggy Collyde, který v Brně zakotvil před pár lety při svých toulkách Evropou, se konečně obklopil i rytmickou sekcí a znatelně se od svých prvních nahrávek posunul. Nové EP, které vychází i na limitovaném sedmipalci, tvoří dvě písničky. Na straně A najdete song Sorry Now, B stranu okupuje Go Ahead And Break Me. K oběma písničkám vznikly DIY videoklipy a celé EP si můžete pustit na bandcampu.

Přijďte si Craggyho poslechnout třeba 26. října na tradiční halloweenskou párty v brněnském klubu Eleven, kde se představí po boku Queens Of Everything, Snap Call, Supertesla a Hateful Monday.

[youtube id=“hguJVnG5BPg“ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“s3NCFQiOsaE“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button