Pozvánky

Britská ska legenda Bad Manners se v červnu vrací do Prahy

Milovníci 2 tone ska pozor – legendární britská kapela Bad Manners míří opět do Prahy! Stejně jako v roce 2019 zavítá do Rock Café a ti, co si jejich poslední návštěvu pamatují, ví, co nás čeká – každý návštěvník koncertu se bezpodmínečně stane tanečníkem! Proto je nejvyšší čas oprášit a naleštit taneční střevíce, v sobotu 18. června je totiž na Národní společně prošoupeme.

Bad Manners se dali dohromady už v roce 1976 a společně s The Specials a Madness formovali v 70. a 80. letech ska scénu. V jejich čele po celou dobu stojí charismatický frontman Buster Bloodvessel, který je hlavním motorem celé kapely. Mezi jejich největší fláky patří třeba My Girl Lollipop, Lip Up Fatty, Special Brew aNe-Ne-Na-Na-Na-Na-Nu-Nu, během více než 4 dekád ale vydali tolik alb, že není snadné se jejich počtu dopátrat. Jestli jsou Bad Manners v něčem opravdoví přeborníci, jsou to jejich živá vystoupení, díky kterým mají statisíce fanoušků po celém světě.

A právě jedna taková bláznivá show proběhne už v sobotu 18. června v Rock Café! Ideální příležitost zaskotačit si ještě jednou v klubu, než se rozutečeme po festivalech. Na viděnou na parketu!

Event: https://www.facebook.com/events/534065598058809

Předprodej: http://goout.net/cs/listky/bad-manners+support/xyym/

Související

Back to top button