NovinkyZahraniční

Bostonští street-punkeři Darkbuster se vrací na pódia s novou deskou

Bostonští Darkbuster jsou na americké street-punkové scéně kultem. Vznikli v roce 1996 a v rámci Bad Boys For Life Tour zavítali v roce 2008 i do Prahy. Krátce nato ale následoval rozpad kapely a poslední deskou tak zůstalo A Weakness For Spirits z roku 2005. Až doteď!

U Pirates Press Records právě vychází nové album Darkbuster po osmi letech. Nese název No Revolution a pod článkem si můžete pustit písničku No Fear, která vyšla už na kompilaci Oi! This Is Streetpunk vol. 5.

Darkbuster, které vede Lenny Lashley (Street Dogs, Lenny Lashley’s Gang Of One), se s novou deskou vrátili i na pódia. Dle ohlasů mají reunionové koncerty neskutečnou šťavu, otázkou ale zůstává, nakolik se jedná o Darkbuster, když jediným původním členem je pouze Lenny.

[youtube id=“rfih6XwFWX4″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button