Cz/SkNovinky

Bombs From Heaven z Brna jsou od teď poloviční Italové a zveřejňují nový song

Brněnští Bombs From Heaven začínají nový rok solidně zostra. Přicházejí s novým songem City Is Your Home vol. 2 a obměnili polovinu sestavy.

„Rok 2016 startujeme s obnovenou sestavou a čerstvou dávkou energie. Od loňského léta s námi za bicími sedí italský hřebec Daniele Consoli (ex- hardcoroví The Rise), kterého jste mohli vidět už na Mighty Sounds 2015. Jeho příchod byl ale poslední dobrou věcí, co se nám za loňský rok stala. Koncem prázdnin měl frontman Honza autonehodu, která byla opravdu zlá. Navíc po jeho návratu z nemocnice oznámil kytarista Stan, že chce skončit s muzikou. Uvolněné místo ale hned obsadil Danielův bratr Fabrizio a kapelní chemie zafungovala natolik, že jsme se prakticky okamžitě pustili do práce na třetí desce, kterou bychom rádi vydali do konce roku 2016. Ještě v klasické sestavě s Jimmi Ripperem a Lukášem jsme natočili singl City Is Your Home vol. 2, který teď pouštíme ven jako naše první lyric video. Za pomoc děkujeme Klárce a Hennymu z Criminal Colection. Singl bude i součástí nově připravované desky, jejíž jméno ještě sami nevíme,“ píše kapela.

[youtube id=“A6N2wVxTt48″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button