Pozvánky

Bombs from heaven oslaví v Kabinetu Múz 10 let od vydání prvního alba

Brněnská punkrocková kapela Bombs from heaven je už hromadu let v hibernaci, nicméně sem tam má v plánu vylést z nory a provětrat společně struny. Důvod se vždy najde. Tentokrát je to při příležitosti 10 let od vydání prvního alba We call the world – 25. 11. 2022 v Kabinetu Múz v Brně.

„Pořád jsme kamarádi, pořád máme chuť hrát, ale ostatní životní aktivity a povinnosti nejsou momentálně kompatibilní s aktivním hraním Bomb, takže jsme se rozhodli, že se alespoň jednou za čas sejdeme a zahrajeme dva, tři koncerty pro radost,“ říká kapela.

Při této příležitosti vychází i nový singl, natočený před pár dny v Reset Studiu pod dohledem Romana Kašníka. Zajímavostí je fakt, že ho kapela nahrála naživo. Dotáčely se jen zpěvy. Písnička This Is What We Are už visí na youtube channelu kapely. Singl prošel evolucí tří sestav, až konečně dozrál do dnešní podoby. „Natočit novou věc bylo vlastně třešničkou na dortu, aby ti, co přijdou na brněnský koncert 25. 11. 2022 do Kabinetu Múz, slyšeli v rámci playlistu i něco navíc,“ dodávají Bombs.

Jako hosty v Kabinetu uslyšíte pražskou punk rock´n´rollovou senzaci Queens of Everything. Koncert zahájí domácí punkrockeři The Desperate Mind a na závěr se žezla večírku ujmou členové kapely Skaunk, tentokrát v roli DJs. Pouštět se bude z vinylů i magneťáku.

25. 11. 2022 – Kabinet Múz, Brno
Start: 20:00
Vstup: 250,-
Fb event

Související

Back to top button