NovinkyZahraniční

Behemoth zveřejňují těsně před pražským koncertem nový videoklip

V sobotu 12. ledne přijedou do Prahy polští blackened death metalisté Behemoth představit svou novou desku. Těsně před začátkem evropského tour zveřejnili videoklip, který dal celé šňůře jméno: Ecclesia Diabolica Catholica.

Nové album I Loved You At Your Darkest vyšlo v říjnu uplynulého roku a je už jedenáctým plnohodnotným zářezem v diskografii Behemoth. V moderním a do detailu propracovaném soundu se snoubí satanismus s mystikou a temná melodika s mohutným a valivým podkladem. I Loved You At Your Darkest vyšlo pod hlavičkou Nuclear Blast a Metal Blade.

V pražském Foru Karlín vystoupí Behemoth 12. ledna po boku amerických Wolves In The Throne Room a švédských At The Gates.

[youtube id=“HKWqzjQAv14″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button