NovinkyZahraniční

Basák Replacements vydává limitovanou kazetu

Překvapivou limitovanou kazetu v počtu padesáti kusů vydává Tommy Stinson, baskytarista, který ve svých dvanácti letech spolu s bratrem Bobem založil jednu z nejvlivnějších rockových kapel dvacátého století – The Replacements. Na kazetě s názvem LMAO najdete dva songy, které si můžete pustit pod článkem.

The Replacements ohlásili svůj konec přímo na pódiu při svém letošním reunionovém tour (report z Amsterdamu zde) a Stinson v jednom ze zářijových rozhovorů slíbil, že materiál, který plánoval pro novou desku The Replacements, použije pro svou sólovou desku. Jestli jsou písničky Breathing Room a Not This Time z tohohle, nebo jiného hrníčku, se dá zatím pouze spekulovat. Kazetu lze objednat zde.

Tommy Stinson kromě kariéry v The Replacements zažil i pár let v Guns’N’Roses, Perfect, nebo Soul Asylum.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button