NovinkyZahraniční

Basák Flogging Molly a jeho Bunny Gang vypouští videoklip

Nathen Maxwell, baskytarista Flogging Molly, dal v roce 2009 dohromady kapelu The Bunny Gang, aby využil hudební nápady, které nemohl uplatnit ve své domovské kapele. Vyústěním společného snažení kamarádů z Nathenova rodného Colorada bylo album White Rabbit, které komorně mixovalo hlavně folk a reggae. V loňském roce vyšla Bunny Gangu druhá deska Thrive, ze které kapela vybrala písničku Sirens Through The City a natočila k ní videoklip, který si můžete pustit pod článkem. Výsledek je až překvapivě clashovský.

The Bunny Gang se představí první dubnový den v pražském Bubnu, kde jim budou společnost dělat brněnští Shipwreck při své živé premiéře v hlavním městě.

[youtube id=“AY-2vSx8CDo“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button