NovinkyZahraniční

Banda nizozemských skins Evil Conduct vydala unikátní vinyl

Nizozemská oi! kapela Evil Conduct, která se v prosinci představila v Praze v rámci Kids And Heroes Punkrock X-Mas, si pro vinylové fetišisty přichystala parádní kousek. Na tvarovaném jedenáctipalci vydala singl That Old Tattoo, který pochází z jejich loňského splitu s Gimp Fist. Tisíc picturedisků v designu buldoka s vojenskou helmou, které zdobí i trička Evil Conduct, má na straně B živý záznam songu Ultra-Violence z půl roku starého koncertu v berlínském Wild At Heart. Písnička pochází z prvního dema Evil Conduct z roku 1986. Tvarovaný vinyl vydali Pirates Press Records.

Začátkem února pak kapelu opustil bubeník Ray, který byl zakládajícím členem Evil Conduct. Jako důvod uvedl, že ho zbytek kapely nechtěl na jihoamerickém tour. Frontman Han to pouze okomentoval slovy: „každý příběh má dvě strany“ a jede se dál. V srpnu tak můžete vidět Evil Conduct na festivalu Pod Parou.

[youtube id=“4u4Ng39pik8″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button