NovinkyZahraniční

Backyard Babies se po pěti letech vrací na scénu, chystají nový materiál

Jeden facebookový status ukončil pět let dlouhou pauzu, kterou si dala švédská čtveřice Backyard Babies. Ta od roku 1987 kombinuje punkrock s glam rockem a atmosférou jak z kýčové severské kriminálky a zanechala za sebou šest studiových alb. V roce 2009 ohlásili Backyard Babies neurčitě dlouhou pauzu, během které vznikla spousta bočních projektů, včetně Dregenovy sólové desky, spolupráce s Michaelem MonroemHanoi Rocks na albu Horns And Halos, nebo povedených akustických songů Nicke Borga.

7. května 2014 se konečně kapela rozhodla přestávku ukončit a v létě chce pracovat na nových písničkách. Doufejme, že se v nich bude zrcadlit všechen posun, který jednotlivé členy poznamenal za posledních pět let.

[youtube id=“Zm4zZGqrPwU“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button