NovinkyZahraniční

Australští šílenci King Gizzard & the Lizard Wizard a jejich devátá řadovka za pět let

Dost neuvěřitelný titulek. Ale je to tak. Instrumentální pomatenci z Melbourne King Gizzard & The Lizard Wizard posílají do světa už devátý velký kousek ze své psychedelické post/sufr/soul kuchyně. A to nepočítám jejich EP z roku 2011.

Od roku 2012 vydali King Gizzard & The Lizard Wizard dvě alba v průběhu každého kalendářního roku. Až loni se jim podařilo v uvozovkách jen jedno. Za to přelomové. Nonagon Infinity zamotalo hlavu nejednomu hudebnímu labužníkovi. Jejich letošní menu je pojmenováno Flying Microtonal Banana a bude se skládat z devíti chodů. O distribuci na starém kontinentě se stará vydavatelství Heavenly. A tady je první video ochutnávka Rattlesnake:

[youtube id=“Q-i1XZc8ZwA“ width=“620″ height=“360″]

Tenhle sedmihlavý had se napříč Evropou proplazí koncem května. Oznámeny ještě nejsou všechny destinace jeho řádění, tak držte palce, aby nám zasyčel i někde poblíž.

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button