Pozvánky

Atlas Losing Grip budou hvězdou Stanley Star Birthday Party

Tak jako každý rok, i letos pořádá Stanley Star Promotion k příležitosti narozenin koncert. I letos je na co se těšit – hlavní hvězdou večera budou švédští Atlas Losing Grip, dále vystoupí Not On Tour z Izraele a nebudou chybět ani zástupci domácí scény vsetínští Criminal Colection a akustické vystoupení Ptáka (ex Punkhart). Koncert se odehraje v sobotu 21. září ve Valmezu v Music Baru Lira. Kdo přijde včas, neprohloupí – do 20:00 je vstupné dobrovolné, potom zaplatíte 150 Kč.

Atlas Losing Grip jsou pětičlenná švédská parta, která se dala do kupy v roce 2005. Opravdový zlom ale nastal v roce 2008, kdy se ke kapele přidal zpěvák Rodrigo Alfaro, kterého určitě spousta z vás zná z kapely Satanic Surfers. Po vydání Watching the Horizon začali Atlas Losing Grip víc koncertovat a získávat si stále víc a víc fanoušků. Jejich posledním počinem je zatím album State of Unrest z roku 2011. Hrají nadupaný technický punkrock, který je ve spojení s melancholickým zpěvem Rodriga opravdu pecka.

[youtube id=“4j0oRenbPuk“ width=“620″ height=“360″]

Not on Tour se zase jednou rozhodli protiřečit svému jménu a vyrazili na  tour po Evropě. Co čekat od téhle kapely? Našláplý ženský zpěv, rychlý punkrock a songy kratší než minuta a půl. Není třeba se moc rozepisovat, radši si je poslechněte. A pokud to máte do Valmezu daleko, Not on Tour vystoupí o den později i v Praze.

Domácí Criminal Colection za sebou mají náročné léto. Vrátili se z turné po Evropě, natočili klip a pokřtili EP. Na pódiu i na baru se s vámi určitě podělí o všechny zážitky.

A kdo celý večer zahájí? Ptakustik je akustický projekt Ptáka, zpěváka dnes již rozpadlých Punkhart. Letos nahrál na youtube pár svých doma natočených songů, které měli u fanoušků úspěch. A tak by byla škoda je nepředvést taky naživo.

Komu se nebude chtít po koncertě domů, může to rozjet na afterparty, kterou zajistí DJ Yakuza!

Související

Back to top button