NovinkyZahraniční

Anti-Flag lákají nikdy nevydaným songem na kolekci B-stran a rarit

Pittsburští Anti-Flag, kteří na konci října naprosto rozštípali Lucerna Music Bar při své show (report), zveřejnili novou písničku Coward In My Veins z chystané kompilace s názvem Cease Fires. Ta vyjde 18. prosince na vlastním labelu A-F Records a obsahuje čtrnáct znovu nahraných, nevydaných a raritních písní, například ze sedmipalcové série 20 Years Of Hell.

Chris #2 v rozhovoru pro Fuse.tv prozradil, že Coward In My Veins byla napsána pro desku American Spring (recenze) a nikoho z kapely ani na chvilku nenapadlo, že se tam nakonec nevejde. Každopádně prý bylo jasné, že vydat tuhle skladbu musejí. Cease Fires vychází na vinylovém picture disku a každý, kdo si desku objedná, je zařazen do soutěže o kytaru z videoklipu Brandenburg Gate a pět posledních kousků kompletní řady 20 Years Of Hell na šesti sedmipalcích.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button