Pozvánky

Američtí indie rockeři June of 44 na otočku v Čechách. V Kabinetu MÚZ zahrají se Snackthief

Kapela June of 44 nepatří mezi českými posluchači ani zdaleka k nejznámějším. Přesto se za tímto jménem ukrývá pozoruhodná muzika – důkazem budiž ozvěny kapel jako Lungfish, Codeine, Hoover, The Sorts nebo The Letter E, které členové této americké kapely do June of 44 přinášejí. Okusit tenhle unikátní sound naživo a zaslouženě tak pozvednout povědomí o téhle kapele v České republice, bude v pondělí 23. 5. možné v brněnském Kabinetu MÚZ.

Na jediném vystoupení v České republice představí kapela unikátní mix indie a math rocku. Ten čtveřice doplňuje vlivy experimentálního jazzu, post punku nebo špetkou ema. Desky June of 44, kteří byli aktivní nejprve v letech 1994–2000 a znovu se dali dohromady v roce 2018, vycházely v prvním aktivním období kapely na kultovním Quarterstick Records/Touch and Go. A teď tahle senzace z Kentucky míří do Brna.

Jako předkapela vystoupí v Kabinetu domácí Snackthief. Zloději svačin se před dvěma lety představili skvělým midwest-emo debutem a nyní intenzivně pracují na nové nahrávce. Hudba pro outsidery a bolavé duše, skvělý dílek do skládačky tohoto večera.

Předprodej na koncert běží na GoOut.

Související

Back to top button