Pozvánky

Americké trio Tiny Moving Parts vydává nový singl a míří poprvé do Prahy

I když Rock Café funguje více než 30 let, jeho produkční a dramaturgický plán má stále své hudební sny. A jeden z nich si v květnu splní – ve čtvrtek 19. května do Rock Café americká skupina Tiny Moving Parts. Návštěva to navíc bude velmi vzácná – půjde totiž o jejich první koncert v České republice.

Trio z Minnesoty Tiny Moving Parts o sobě říká, že jde o rodinnou kapelu, hrají v ní totiž bratři William a Matthew a bratranec Dylan. Jejich hudební cesty se spojily už v roce 2008 na střední škole a za tu dobu za sebou mají stovky koncertů a také celkem sedm studiových alb. To zatím poslední nese název breathe a vyšlo v roce 2019. Nejaktuálnějším počinem je ale singl North Shore, který Tiny Moving Parts vydali v minulých dnech.

Koncert otevřou hned dva supporty – Eat Your Heart Out z Austrálie a domácí Glad for Today. Zatímco první jmenovaní ze země protinožců zavítají do Rock Café vůbec poprvé, Glad For Today z Hradce Králové odehráli v klubu už několik úspěšných koncertů, naposledy po boku Skywalker na křtu jejich posledního alba.

Jedno je jisté už teď – takhle silnou koncertní premiéru Praha už dlouho nezažila. Chcete-li být u toho, zapište si do diářů čtvrtek 19. května!

Event: https://www.facebook.com/events/379910290359200/

Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/tiny-moving-parts+support-glad-for-today+eat-your-heart-out/gmxj/

Související

Back to top button