NovinkyZahraniční

Album Hunting For You od The Vibrators vychází poprvé na vinylu

Jedna z nejstarších nepřetržitě fungujících punkových kapel vydává svůj další vinyl u PHR Records. The Vibrators fungují už od roku 1976 a letos tak slaví neuvěřitelných 44 let na scéně. Kapela je stále čile aktivní a kromě pravidelného nahrávání desek koncertuje po celém světě včetně častých zastávek u nás.

Album Hunting For You je jejich desáté studiové album původně vydané v roce 1994 pouze na CD. Aktuální edice je tak vůbec prvních vydáním této nahrávky na vinylu.

The Vibrators se na albu, po sérii slabších desek z konce 80. let, opět vrátili k tomu, v čem je jejich síla. Výrazné melodické popěvky ve středním tempu, rychlejší punkrockové vypalovačky a nechybí ani tradiční balada. Texty obsahují pro The Vibrators typická témata zaměřená spíše na vztahy, nenaplněné lásky a život v punkové komunitě. Nechybí ovšem ani vážnější témata (Modern World).

Pod většinou skladeb je jako autor podepsán Knox (autor velkého množství hitů The Vibrators) a na části se podílel i Nigel Bennett (The Members).

[youtube id=“6CScFoZDZ4U“ width=“620″ height=“360″]

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button