Pozvánky

Ahoj, Absolútna Nula a Antisocial Skills: áčka současného slovenského hardcoru v Underdogs‘

Slovenský hardcore žije. Přesvědčit se o tom můžeš už tento čtvrtek 27. sprna v Underdogs‘, kde se na pódiu vystřídají kapely Ahoj, -273,15 aka Absolútna Nula a Antisocial Skills.

Kapla Ahoj se stejně jako Absolútna nula, se kterými sdílí své členy, pohybuje kolem trnavského uměleckého/komunitního prostoru Kubík, kde vzniká spoustu nezávislých projektů od koncertů, přes umělecké ateliéry a přednášky až po vydávání zinů. Kvarteto, kterému svým hlasem vládne Alica, hraje pořádně ostrý, ale zároveň svěží emo hardcore. Loni vydali šestiskladbové demo na diy hudebně-zinovém vydavatelství High Forehead.

Chaloši z kapely Absolútna nula prý sice nemají žádné ambice, ale jejich dungeon punk určitě stojí za to, abyste se do Underdogs‘ vydali. Na kontě mají nahrávnku ‚Tri špinavé mená‘ a splitko s brněnskými punx Hever ‚Trve Czechoslowakian Hardcore Split‘.

Třetí kapelou večera bude v Praze usazená čtveřice Antisocial Skills, jejíž členy můžete znát i z kapely Rübänïskö. Antisocial Skills hrajou přímočarý osmdesátkový hardcore ve stylu Black Flag. Před pár lety vydali našlápnuté debutové épéčko. Letošní splitko s chorvatskými Rules je na spadnutí a první dva songy, které pustili do éteru, dávají tušit další více než zajímavý počin.


čtvrtek, 27. srpna – Underdogs‘, Praha
pořádá kolektiv Underdogs‘ & Fluff Fest
FB událost: https://www.facebook.com/events/1179872019072156/
vstupenky k v prodeji na GoOut.net nebo na místě za 180 Kč

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button