Cz/SkNovinkyZahraniční

Domácí kapelu Houba přezpívali kalifornští The Lonely Streets

Kalifornská kapela The Lonely Streets si vybrala skladbu severočeské Houby a přezpívala ji. Song We Don’t Regret Anything (v původní verzi Ničeho nelitujem) upravil producent Paul Miner v Buzzbomb Studios v Orange County a kapela ji nahrála na podporu svého českého turné, které proběhne v roce 2023. The Lonely Streets doprovodí mimo jiné právě ústecká Houba.

„Grega a Lonely Streets jsme poznali někdy před 4 lety, když tu hrál s kapelou Foxy. V roce 2023 se vrátí s novou kapelou, kterou mimo jiné tvoří bývalí členové Adolescents, Social Distrotion nebo T.S.O.L. Jsme rádi, že můžeme takto spolupracovat a slyšet, jak by naše skladba zněla v angličtině. Není to špatný, ale zůstaneme u češtiny,” říká Martíček, basák Houby a dodává: „Další naše skladby – vlastně novej singl – které vyjdou na vinylu na podzim, budou následovat. A budeme je hrát určitě i naživo.”

Upravený klip se záběry z nahrávání v USA můžete shlédnout zde:

Houba se aktuálně objeví na slánském festivalu Valník v pátek 19. 8. a v sobotu na 11. ročníku Summer Punk Párty ve Volyni. Na podzim je čeká několik koncertů již tradičně s The Fialky a také výroční akce 20 let kapely Nežfaleš 3. 11. v Rock Café.

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button