Kids and Heroes
Žvýkačky a Nintendo pro všechny! Power popoví Starter Jackets streamují svůj debut
Danny 08/03/2018 Cz/Sk, Novinky

Jeden z nejzajímavějších objevů minulého roku, power popová čtveřice Starter Jackets, dává k poslechu svou první velkou desku a do pětadvaceti minut nacpala deset zaručených hitů.

Je to jen pár týdnů, co jsme v recenzi na EP Preffered Stock o Starter Jackets psali, že se jedná o „vkusně koncipovanou poklonu hudební svěžesti sedmdesátých let skrze aktuální svět technologií“ a že „jsou někde na půl cestě mezi Cheap Trick a prvními deskami Blink 182“.

Teď takhle čtveřice z Illinois servíruje svou debutovou desku s názvem Decisions a je to přesně takové, jaké jsme si přáli: chytlavý pop punk ve středním tempu, plný potrhlých synťáků s nintendovskou estetikou. Deset tracků vyjde v dohledné době u It’s Alive Records.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com