Kids and Heroes
Zlínští punkrockers The Wet Fox si říkají o pozornost
Redakce 29/03/2014 Cz/Sk, Novinky

Zlínští old school punks The Wet Fox se chystají vydat nové album. Jsou to už dva roky od vypuštění jejich prvního dema …We Are, proto kapela chystá do konce roku vydat regulérní album s názvem Please No More Heroes, které nahrávají ve Studiu Palba. Na Bandzone  jsou už teď k poslechu čtyři věci z připravované novinky.

The Wet Fox se v hudebním světě objevili v roce 2010. Od té doby si stihli zahrát s mnoha kapelami z Čech i ze zahraničí. Jako největší poctu berou jejich ostravský koncert s britskými Deadline.

„V současné době se soustředíme hlavně na dotažení posledních songů na novou desku, aby všechno znělo, jak má, a zbytek nahrávání nám šel od ruky. Samozřejmě se snažíme co nejvíc koncertovat a sbírat zkušenosti, nebo naopak pořádat koncerty u nás ve Zlíně, kde děláme všechno pro to, abychom obnovili zašlou slávu místních punkových akcí,“ říká kapela.

Album Please No More Heroes, jak už název napovídá, se ponese v duchu kritiky okolního světa, stereotypů a nadřazenosti. „Snažíme se naše texty psát inteligentně, aby to nebylo jenom bezduché vyřvávání hesel a nadávek, ale taky aby jim každý rozuměl a dokázal se nad daným problémem zamyslet,“ tvrdí The Wet Fox. Na albu se samozřejmě objeví taky pár songů o životě, radostech a starostech.

The Wet Fox vyrůstali na kapelách jako Cock Sparrer, Ramones nebo The Business, což se na jejich albu určitě projeví. „Přesné datum vydání zatím nedokážeme říct, ale zatím to vypadá spíš na druhou polovinu roku. Jediné, co víme jistě, je, že to bude pecka a že už se na ni strašně těšíme,“ dodávají.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com