Kids and Heroes
Zlá hudba moc nahlas. Koncertní sérii s tímto jménem odpálí Gospel of the Future
Marek Hadrbolec 17/06/2020 Pozvánky

Je libo pomalu nebo rychle? Slovy rudiho Kopfrkingla ze Spalovače Mrtvol: snad obojí. Brněnský Kabinet Múz přichází s dalším kopancem do zadku pospávajícího kulturního života – startuje série koncertů nazvaná ZLÁ HUDBA MOC NAHLAS. První hodí kamenem Gospel of the Future, Kandar a Orban.

Se zlou hudbou, která hraje až moc nahlas se v Kabinetu poprvé tváří v tvář setkáme ve čtvrtek 18.6. Večer, jehož název nezvěstuje nic dobrého, odstartují domácí Orban. Brněnská kapela se stupněm rychlosti nastaveným na power-violence, alias kadence 20 songů za 10 minut. Ujede vám jedna šalina nebo se zakecáte na baru a půlka setu je pryč, tak nemeškejte.

Milovníci Evil Dead zbystřete. Právě jméno hradu z tohoto kultovního filmu nese další brněnská partička Kandar. Ta už si na čtvrtek chystá svůj horror grind corový set, který naservíruje tak zběsile, tak jen ho profíci, kterými Kandar bezesporu jsou, naservírovat mohou.

No a shnilou třešničkou na dortu budou pro tentokrát Gospel of the Future. Stavební kámen českého sludge metalu, který před nedávnem vstal z mrtvých, aby přinesl zpět kouzlo plíživé temnoty, nově okořeněné o pár postřehů z kapelního záhrobí. Fanoušci neotesaných riffů a hypnotické energii husté jako bahno, tohle je váš večer!

Vstupenky na první koncert série ZLÁ HUDBA MOC NAHLAS budou k prodeji jen přímo v místě a čase dění.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com