Kids and Heroes
Zkoukněte klip noise rockové dvojice Death From Above 1979
Danny 20/08/2015 Novinky, Zahraniční

Noise rockové duo Death From Above 1979 z kanadského Toronta zveřejnilo nový videoklip ze své loňské desky The Physical World. Video z koncertních a mezi-koncertních záběrů vzniklo k písničce White Is Red a podívat se na něj můžete pod textem.

Jen baskytara, bicí a syntetizátory. Death From Above 1979 vznikli v roce 2001 jako projekt Sebastiena Graingera a JFK, kteří se potkali v kapele Femme Fatale. Na kontě mají dvě řadové nahrávky a také pětiletou pauzu. Jejich divoký debut You’re A Woman, I’m A Machine z roku 2004 sklízel pochvalné recenze po celém světě. Druhé album The Physical World produkoval Dave Sardy, který spolupracoval například s The Hives, Slayer, Oasis nebo Hankem Williamsem III.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com