Kids and Heroes
Zastávka v prostoru a času. Kabinet Múz pohostí Timber Rattle, True Fir a Sinks
Marek Hadrbolec 05/04/2019 Pozvánky

Máte občas pocit, že nestíháte a že všechno kolem běží až moc rychle? Kabinet Múz v Brně je tu pro vás. S koncertem, kde se na chvílí zastaví čas a spěchat vpřed nebude vůbec nic. Na návštěvu v neděli 28. dubna do moravské metropole dorazí američtí náladotvůrci Timber Rattle.

Tajemná kapela, která na internetu v podstatě neexistuje. Žádný videa, žádný promo fotky a profily na sockách, nic. „Internet je místo, které je ze své podstaty naprostým protikladem toho, co se snažíme v hudbě zachytit,“ vysvětluje kytarista a zpěvák Adam Parks. I tahle skutečnost dodává hudbě Timber Rattle, která je už sama o sobě velmi tajemná, mocná a citlivá najednou, sílu, která by vás měla přitáhnout na jejich koncert. Timber Rattle se sice v Evropě pravidelně objevují, nikdo ale nemůže tušit, jaký bude jejich další krok, tak si je nenechejte proklouznout mezi prsty.

Nová domácí senzace? Tím by mohl mít zbrusu nový projekt True Fir. Tátovský rockový indie, poutavé melodie, devadesátky a to vše v režii zkušených členů z Pacino, Remek, Hissing Fauna nebo Prodavač. Srdce i kytary na správným místě. A vaše správné místo bude pod pódiem, kam si vás přitáhne uhrančivý sound True Fir.

Třetí ranou do klobouku bude další novinka, tentokrát přímo brněnská – Sinks poskládaní z členů David Invalid, Science Killer a Guilty Echoes. Relax v nekončícím mezičase, lo-fi vlny muziky, to nabízejí první vlaštovky, které tahle kapela poslala do světa.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com