Kids and Heroes
Za vymyslenú slovanskú jednotu len fašistické názory schovávaš, spievajú BOX v staronovej skladbe
Palo Z. 13/04/2019 Cz/Sk, Novinky

Kapela BOX navliekla starý hit kapely Anonym Kids do nového nového šatu a vyjadrujú sa k politickej situácií na Slovensku a k problému zmýšľania niektorých jedincov.

K novej piesni pridala kapela aj pár slov:

Peto:

Pôvodná pieseň kapely Anonym Kids z časti povstala z popola na základe nutnosti. Nutnosť zobrazuje štvavá propaganda a klamstvá zo strany LSNS, ktoré nie sú podložené faktami. Apelujem na všetkých voličov aj sympatizantov, nech si samy vstúpia do svedomia a skúsia seba presvedčiť na základe faktov či ten daný človek, ktorý rozpráva o prívale tisícov migrantov, alebo o adopcii detí homosexuálnymi pármi, šíri informácie podložené faktami, alebo sa len snaží ľudí zastrašiť a nahnať si hlasy.“

Mišák:

Ako napísal Peťo. Hovna sračky je v podstate starý song našej starej kapely, ktorý sme na koncertoch BOXU oprášili a zvykli nim zdemolovať záver koncertu.

Po niekoľkých rokoch, čo sme to nehrali a medzi tým sme stihli dospieť, som aj ja dospel k záveru, že to chce text. Žiaľbohu inšpirácie je veľa v poslednej dobe, tak to nebolo také ťažké poskladať prakokotí spôsob myslenia do veršov. Pesničku sme doplnili o Shootyho karikatúru: ‚Nepodceňuj názorové ochorenia!‘ Za čo by sme sa mu chceli poďakovať, že sme ju mohli použiť. Náckovia sa dostali u nás do parlamentu a už to nie je len o tupcoch v bomberách.

Slovičkárenie a zastrašovanie s imigrantmi, homosexuálmi, gender ideológiou a tradičnými hodnotami spôsobili, že zrazu obyčajní ľudia a aj niektorí kamoši preberajú tieto extrémistické názory a nechávajú sa nimi manipulovať. Neoverujú si fakty, hltajú hlúposti z konšpiračných webov, takže akákoľvek triezva diskusia je nemožná a človek či už vo virtuálnom, alebo verejnom priestore stráca s takýmito ľuďmi čas. Títo ľudia si neoverujú fakty, nezaujíma ich história a veľmi rýchlo zabúdajú na to, čo bolo. Viď úspech Harabina v prezidentských voľbách. Síce nevyhral, ale tak isto s Magiánom mal dosť hlasov na to, aby sme sa reálne zamysleli nad situáciou na Slovensku. Prečo dve postavičky, ktoré mali dávno skončiť na smetisku dejín, sa tak vysoko dostali v prezidentských voľbách? Ale keďže ľudom úplne stačia lacné senzácie, hrubé nadpisy a rýchle rozsudky často krát v zložitých spoločenských procesoch, tak sa tejto situácii asi žiaľbohu nemôžeme diviť.

Pritom stačí pár minút, aby si človek overil pravdivosť daných informácii a zistil odkiaľ fúka…

Ľudia si neuvedomujú slobodu, jej krehkosť a hodnotu a potrebujú nad sebou stále nejakého diktátora. A tomuto vážne nechápem. V poslednej dobe som sa sám seba veľmi často pýtal.

Keď žijem podľa božích prikázaní (ako sa všetci oháňajú), tak kvôli čomu?!

Takže celé je to len obyčajné ukričané plytké pokrytectvo, a dúfam, že čoskoro stečie do kanála ako sračky…

O autorovi

Slovenská spojka . kontakt : pavolzavodsky95@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com