Kids and Heroes
Za Koule fest ve čtvrtek opět uzavře punkáčům školní rok
Redakce 24/05/2014 Pozvánky

Pražský klub Modrá Vopice loni oslavil 20 let fungování a po celou tu dobu byl pro punkové kapely této dekády domovem nebo pravidelnou zastávkou jejich koncertních výjezdů. Za zmíněnou dobu tu hrály snad všechny tuzemské aktivní punk kapely současnosti. Veškeré koncerty tu mají svou osobitou atmosféru a díky těmto faktům není divu, že se akce kromě mladých punkerů a punkerek zúčastní i pamětníci. Pro ty bude čtvrteční odpoledne určitě pěknou připomínkou časů, kdy ze zmíněného „výza“ v přestávkách mezi pogem škrábaly žiletkou pětky.

Za symbolické vstupné (200,-) si během večera budete moct užít kapely: Punk Floid, N.V.Ú., The Fialky, Houba, Vision Days, Zlomená14 a parádní deluxe Ramones revival z Bratislavy, kde hrají Ozi (ex Zóna A, Slobodná Európa, Brickfield, Princovia…), Tuleň (Zóna A, ex Slobodná Európa, Ex Tip…), Jano (ex Kaktus…) a Kubo (ex Kaktus…). Rozhodně je na co se těšit!

Akce se koná v prostorách klubu s otevřeným bokem, takže za každého počasí. Koncerty odstartují po páté hodině a skončí v jednu ráno, kdy bude pokračovat punková pouštěčka. Venku grilovačka, naložené kýty i vege pochoutky! Akce se koná den před vysvědčením, pro které si půjdete rovnou z koncertu!

Časový plán na webu: modravopice.eu

Čtvrtek 26. 6. 2014 – Klub Modrá Vopice, Praha

start 17:00/ vstup 200,- (jen na místě)

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com