Kids and Heroes
Z Texasu se do ČR na pět koncertů vrací Nowherebound
Danny 30/05/2017 Pozvánky

Na podzim roku 2010 se urodil v hlavě lídra Born to Lose Chrise Klincka plán na založení boční kapely. Dychtil po projektu, kam by si chodil odpočinout od dvou elektrikou poháněných kytar, bublající basy a tepajících bicích. Vedlejšáku, kdy si se španělkou vyleze na zápraží svýho texaskýho domu a bude si jen tak drnkat o nekonečnejch dálkách, toulkách a příbězích punk rockového desperáta.

Nahrál si sám první demo, a jelikož ostatní spoluhráči z Born to Lose se mezitím zaneprázdnili založením a hraním v Threes Away, našel si parťáka v Trevoru Wisemanovi, který mu dodal potřebný beatnický a zvukový rozměr. Boys spolu stihli natočit desku a přetočit pár původních dem k vydání evropského releasu a vyjeli na tour po starém kontinentu.

Po menším tichu po pěšině se nakonec do světa rozlétla fantastická zpráva a tom, že Nowherebound přijedou do Evropy elektricky a v pěti včetně členů další texaské kapely Buried Cities. A tak se skutečně stalo v zimě v lednu 2015.

Jelikož není na svět krásnější pohled než ze sedačky kapelní dodávky na turné, rozhodli se Nowherebound nečekat a vyrazit zpět do Evropy za méně než půlrok což se událo v květnu téhož roku po boku německých Rock Shit Hot. V tomto roce kapela vyrazí na pozdně jarní tour k stále ještě aktuální desce Hearts & Arrows.

2.6. Plzeň – Pod Lampou + Indiánská Rezervace + Arrogant Twins
6.6. Praha – 007 + Dead Letters
7.6. Brno – Mersey + Liquid Jesus
8.6. České Budějovice – Mc Fabrika
9.6. Teplice – Božák + Slaves of Stadium Rock + Albert Maršík

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com