Kids and Heroes
Z Islandu se vracejí atmosférou nabití Sólstafir, v březnu opět vystoupí v Praze
Marek Hadrbolec 23/12/2018 Pozvánky

Island, ostrov pokrytý fascinující přírodou, horkými prameny, vodopády a v posledních letech bezesporu také atmosferickou muzikou náladotvorných Sólstafir. Melancholický a zvláštní, islandskou energií nabitý zážitek je pro ty, kdo 26. 3. 2019 navštíví Palác Akropolis, zaručený.

Sólstafir se s každým dalším zářezem na pažbě zarývá o něco hlouběji pod kůži metalové Evropy. A to i přes to, že se Sólstafir od své původní téměř black metalové podoby vzdalují a vydávají se vlny atmosferické a snové muziky rezonující někde mezi post-rockem a heavy metalem.

Důkazem tohoto tvrzení budiž poslední album kapely Berdreyminn, na kterém se kapelova metalové muziky vzdává téměř úplně. Právě toto album představili Sólstafir Praze v loňském roce. Letošní koncert bude jiný, kapela se na tour vrací ke svým kořenům a do Evropy připluje se setem nabitým těmi nejznámějšími a nejoblíbenějšími písněmi. Prahou se tak snad opět rozezní skvosty jako Fjara nebo Goddes of the Ages.

Vstupenky na Sólstafir jsou k dispozici v sítích Goout, Ticketmaster, Ticketportal a na webu pořádajících Obscure Promotion.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com